napite nmdom
www.kalex.cz
Loading


zpět Síla a moment síly


Siloměr

Digitální siloměr FKS

Digitální siloměr FKS »

Tento digitální siloměr se vyznačuje jednoduchou obsluhou a automatickým přepínáním displeje podle polohy. Ideální pro použití v oblastech, kde se nemusí provádět protokolování přes rozhraní. Pro tahové a tlakové síly, s funkcí maximální hodnoty.
cena: od 6800 Kč »
Profesionální siloměr FHS

Profesionální siloměr FHS »

V řadě FH jsou přístroje s vyšší citlivostí a s větším výběrem funkcí a s přesností měření pod 0.2% z celkového rozsahu stupnice. Přístroje FH mají paměťové a statistické funkce a jsou standardně vybaveny rozhraním RS232. Napájení je akumulátorové, nabíjecí adaptér je v ceně dodávky. Rozměry pouzdra 238 x 63 x 36 mm, hmotnost 640 g. Součástí dodávky je transportní kufřík.
cena: od 12500 Kč »
Mechanický siloměr FAS

Mechanický siloměr FAS »

Mechanický siloměr pro měření tahu a tlaku se záznamem maximálních hodnot. Režim Track: Pomocí kurzoru lze neustále sledovat měřenou sílu. Režim Peak:Během jednoho měření lze zachovat maximální sílu. Siloměř může zaznamenávat tah stejně jako tlak. Funkce tarování: Držák měřeného objektu nebo nádoby mohou být tarováním eliminovány. Měření: Provedení ručně nebo připevením FA na měřící stanoviště.
cena: od 5700 Kč »

Ruční páčkový siloměr »

připravujeme